Ofcjalny sklap stacjonarny www.bobiland.pl

Jeden z największych sklepów z akcesoriami dziecięcymi w województwie łódzkim!

 

Moment, gdy dostrzegasz dwie kreski na teście ciążowym całkowicie zmienia perspektywę przyszłości. Kolejne miesiące to niezwykła mieszanka uczuć ekscytacji i niepewności wynikającej z troski o maleństwo, które niebawem przyjdzie na świat. Nic dziwnego, że chcesz, aby moment narodzin i każdy kolejny dzień był dla niego i dla Was (rodziców) pełny miłości. Nasz sklep powstał z podobnych pobudek. Sami jesteśmy rodzicami i chcemy innym rodzicom oraz ich dzieciom dostarczyć to co najlepsze.

Sklep stacjonarny Świat Dziecka powstał w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r. Na dwóch piętrach i 400 metrach kwadratowych powierzchni znajduje się wszystko czego potrzebują przyszli młodzi rodzice w okresie macierzyństwa. Nasi doradcy pomogą w wyborze pełnej wyprawki do szpitala.

Tworzymy świat pełny miłości...

Zastanawiasz się nad tym na co zwrócić uwagę podczas wyboru fotelika? Na jakie zdecydować się nosidełko? Maluszek powinien jeździć tyłem czy przodem do kierunku jazdy? Jeśli tyłem to jak długo? Warto kupować kolejne foteliki przeznaczone do poszczególnych kategorii wagowych? Z bazą ISOFIX czy jednak nie? Kiedy korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, a kiedy przejść na 3-punktowe? Wiemy jak wiele pytań tli się w głowach przyszłych rodziców. Nasz zespół jest po to, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości, tak, byście ostatecznie wybrali fotelik idealnie dopasowany do potrzeb z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Oferujemy największy i najbardziej zróżnicowany wybór fotelików w mieście wielu renomowanych polskich i światowych marek!

foteliki_2

Ogromna paleta barw wózków zarówno wielofunkcyjnych (2w1 lub 3w1) oraz wózków spacerowych dostosowana na bazie decyzji zakupowych młodych rodziców jest w naszym sklepie nieustannie aktualizowana. Na drugim piętrze naszego sklepu do dyspozycji młodych rodziców udostępniamy wózki, które cieszą się nieustępującą popularnością. Znajdziecie u nas nowości krajowych i zagranicznych producentów, a nasz personel rozwieje każdą Waszą wątpliwość. Dbamy także o rodziców, którzy spodziewają się bliźniąt. Znajdziecie u nas również wózki, które pozwolą Wam na spacery z obojgiem maluszków!

wózki_świat dziecka
wózki spacerowe_piotrków Tryb

Odwiedź nasz sklep stacjonarny!

ul. Kostromska 48C, Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00–18:00 Wtorek 9:00–18:00 Środa 9:00–18:00 Czwartek 9:00–18:00 Piątek 9:00–18:00 Sobota 9:00 – 14:00 Niedziela – zamknięte

cof
cof
cof