Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Widzimy się w sobotę i w niedzielę w godzinach 9:00-18:00!

Śpij dobrze, a gdy zgłodniejesz…

Wiemy, jak ważne są noce nie tylko dla dziecka, ale również dla Ciebie! Gdy maleństwo dobrze śpi, rzadziej się budzi, a to znak, że w nocy możesz ograniczyć pobudki na karmienie.
Podczas targów specjalista od zdrowego snu i położona odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące spokojnego snu dziecka i karmienia piersią!

Wyjątkowy wózek, bo Ty jesteś wyjątkowy!

Nasi eksperci podczas targów przedstawią Wam najważniejsze cechy nowoczesnych wózków, tak byście uzbrojeni w wiedzę wybrali wózek, który spełni wszystkie Wasze wymagania, a jednocześnie będzie komfortowy dla dziecka. W to, że wybierzecie najpiękniejszy nie wątpimy!

Kocham i dlatego, dbam o Ciebie w podróży!

Pierwszy kontakt, dotyk, spojrzenie sprawia, że stają się sensem naszego życia. Każdy dzień to nowe wspomnienia. A te najbardziej wyraziste tworzą się podczas wspólnie spędzanego czasu podczas ferii, wakacji czy weekendowych wyjazdów!
Przyjdź i zobacz foteliki samochodowe, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewnią Twojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży!

Nagroda główna

Huśtawka Baby Design – Loko + wyprawka dla mamy

Losowanie nagród odbędzie się 29 września 2019 r. (niedziela) o godz. 18:10 w sklepie ŚWIAT DZIECKA ul. Kostromska 48C w Piotrkowie Tryb.

Do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród!

Odwiedź nasz sklep stacjonarny!

ul. Kostromska 48C, Piotrków Trybunalski

Zastanawiasz się nad tym na co zwrócić uwagę podczas wyboru fotelika? Na jakie zdecydować się nosidełko? Maluszek powinien jeździć tyłem czy przodem do kierunku jazdy? Jeśli tyłem to jak długo? Warto kupować kolejne foteliki przeznaczone do poszczególnych kategorii wagowych? Z bazą ISOFIX czy jednak nie? Kiedy korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, a kiedy przejść na 3-punktowe? Wiemy jak wiele pytań tli się w głowach przyszłych rodziców. Nasz zespół jest po to, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości, tak, byście ostatecznie wybrali fotelik idealnie dopasowany do potrzeb z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Oferujemy największy i najbardziej zróżnicowany wybór fotelików w mieście wielu renomowanych polskich i światowych marek!

foteliki_2

Ogromna paleta barw wózków zarówno wielofunkcyjnych (2w1 lub 3w1) oraz wózków spacerowych dostosowana na bazie decyzji zakupowych młodych rodziców jest w naszym sklepie nieustannie aktualizowana. Na drugim piętrze naszego sklepu do dyspozycji młodych rodziców udostępniamy wózki, które cieszą się nieustępującą popularnością. Znajdziecie u nas nowości krajowych i zagranicznych producentów, a nasz personel rozwieje każdą Waszą wątpliwość. Dbamy także o rodziców, którzy spodziewają się bliźniąt. Znajdziecie u nas również wózki, które pozwolą Wam na spacery z obojgiem maluszków!

wózki_świat dziecka
wózki spacerowe_piotrków Tryb

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18 :00 |  Sobota: 9:00 – 14:00 | Niedziela: zamknięte

cof
cof
cof